ویدیو | معرفی شرکت ROCHE در ۶۰ ثانیه

 ویدیو | معرفی شرکت ROCHE در ۶۰ ثانیه

شرکت ROCHE در 60 ثانیه

زیرنویس و ترجمه اختصاصی ویدیو از تیم تولید محتوای شتابدهنده هنام
شرکت Roche ، هلدینگی برجسته در صنعت دارویی و بیوتک می‌باشد. فریتز هوفمان در سال ۱۸۹۶، شرکت روشه را درکشور سوئیس تاسیس کرد. این شرکت، امروزه در سطح جهانی، دارای رتبه یک در نوآوری و رتبه ده در سرمایه‌گذاری می باشد. شرکت Roche، مسیر طولانی را برای رسیدن به جایگاه امروز طی کرده است. شرکت در زمان جنگ جهانی اول، دچار بحران مالی شد. سپس با مدیریت کارامد، بحران را پشت سر گذاشت. شرکت، در نتیجه تولید ویتامین، یک صعود غیرمنتظره را تجربه کرد. روشه با هدف افزایش تنوع محصولات، تحقیقات را گسترده تر کرد: و در این جهت، مراکز تحقیق و توسعه جدید ایجاد کرد.
شرکت ROCHE در مرحله بعد، وارد زمینه تشخیص بیماری شد و اقدام به تولید محصولاتی در این زمینه نمود. این محصولات بعضا انقلاب در حوزه تشخیصی ایجاد کرده اند.
هدف شرکت، انجام چیزی است که بیمارها در آینده به آن ها نیاز خواهند داشت. از این طریق، انجام پروژه های مشترک و انتقال تکنولوژی را در راس کار خود قرار داد.

شرکت Roche بیش از یک قرن، با شعار بهبود حیات بیماران فعالیت کرده است. این شرکت با چندین مراکز نوآوری و نیز مراکز تحقیق‌و‌توسعه، سهم بزرگی در توسعه صنعت داروسازی داشته است. شرکتRoche در سال ۲۰۱۹، در سطح جهانی، دارای رتبه یک در نوآوری و رتبه ده، در سرمایه گذاری است.
Roche برای رسیدن به این جایگاه، مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرده‌است. در این مقاله، مراحل برجسته این مسیر پر‌فراز و نشیب را بررسی خواهیم کرد.

شرکت Roche، مسیر پر فراز و نشیبی را برای رسیدن به جایگاه امروزی طی کرده است. این شرکت، در زمان جنگ جهانی اول، دچار بحران مالی شد. سپس با مدیریت کارامد، بحران را پشت سر گذاشت.

مطلب مرتبط را اینجا در وبلاگ هنام بخوانید.
کانال آپارات هنام

تبلیغات دیجی کول

honamBlgAdmin

من سروش سراب هرسینی هستم. مدیر تولید محتوای شرکت شتابدهنده دارویی هنام فارمد و دبیر کمیته مدیای ایفسا (فدراسیون جهانی دانشجویان داروسازی - شعبه ایران). سال 1394برنده جایزه ویژه جشنواره ملی فیلم عمار شدم و به صورت تخصصی در حوزه سئو، تولید محتوا و ویدیو فعالیت میکنم

Write a Review

پیشنهاد می‌کنیم این‌ها را هم بخوانید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in Unknown on line 0