ویدیو | معرفی حوزه سلامت مصرف کننده شرکت بایر

 ویدیو | معرفی حوزه سلامت مصرف کننده شرکت بایر

بایر، یکی از سه شرکت بزرگ جهان در حوزه سلامت مصرف کننده است. فعالیت این حوزه در زمینه‌ی تولید و توزیع داروهای بدون نسخه (OTC) و مکمل، بهبود کیفیت زندگی، ارائه‌ی اطلاعات آموزشی و غیره می‌باشد. بررسی‌ها نشان می‌دهند که محصولات این حوزه‌ی شرکت بایر بیش‌تر از هر شرکت دیگری توسط داروسازان، به مصرف کنندگان پیشنهاد می‌گردند.

زیرنویس و ترجمه اختصاصی ویدیو از تیم تولید محتوای کانال آپارات شتابدهنده هنام

سلامت مصرف کنندگان در شرکت بایر

بایر، محصولات خدمات و اطلاعات لازم را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.
بایر سعی دارد تا افراد مسئولیت بیشتری در قبال سلامت روزانه خود داشته باشند و کیفیت زندگی آن‌ها بهبود یابد. در این حوزه، شرکت بایر بر توسعه محصولات و داروهای جدید بدون نسخه (OTC) که باعث بهبود سلامتی و رفاه مصرف کنندگان می‌شوند، تمرکز دارد. تولید محصولات شرکت در این حوزه مطابق با خواسته‌ها و نیازهای مصرف کنندگان است. نوآوری‌های بایر از فرمولاسیون و بسته بندی محصولات گرفته تا دستگاه‌های پزشکی جدید متنوع است. سلامت مصرف کننده شرکت بایر شبکه‌ای جهانی از امکانات تحقیق و توسعه را در کشورهایی همچون ایالات متحده، فرانسه، آلمان و چین در اختیار دارد.
بخش مهم دیگر استراتژی شرکت بایر، تبدیل برخی داروهای نسخه‌ای به فرم بدون نسخه (OTC) است.

هزینه های سیستم‌های سلامت عمومی

فشار هزینه بر سیستم‌های سلامت عمومی و افزایش آگاهی مصرف کنندگان، به طور فزاینده‌ای اهمیت مراقبت از خود را نشان می‌دهد. همین موضوع نیز موجب رشد بیش‌تر حوزه سلامت مصرف کننده در بلند مدت می‌گردد. حداقل نیمی از جمعیت جهان در حال حاضر فاقد دسترسی به خدمات اصلی بهداشتی، از جمله داروهای خودمراقبتی هستند. هدف این است که تا سال ۲۰۳۰ دسترسی به سلامتی روزمره را برای ۱۰۰ میلیون نفر در جوامع محروم در سراسر جهان فراهم سازد
بسیاری از این محصولات به همراه آموزش هدفمند می‌توانند به پیشگیری از بیماری کمک کنند.

مقاله مرتبط را در وبلاگ هنام بخوانید: معرفی حوزه سلامت مصرف کننده شرکت بایر

تبلیغات دیجی کول

هاله نورسته

من هاله نورسته هستم، دانشجوى داروسازى ورودى ٩٦ دانشگاه علوم پزشكى زنجان. به حوزه كسب و كار و استارتاپ‌ها و مدیریت سلامت خيلى علاقه دارم و الان مدتى هست كه در زمينه توليد محتوا و ماركتينگ فعاليت ميكنم.

Write a Review

پیشنهاد می‌کنیم این‌ها را هم بخوانید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *