Skip links

خدمات شتابدهی

شتابدهنده هنام

برنامه جامع شتابدهی در شتابدهنده­ی هنام با بهره­گیری از برترین منتورهای فعال در صنعت داروسازی، می­تواند به خوبی استارتاپ شما را در راه تجاری­سازی و موفقیت یاری نماید.

اهمیت آموزش و منتورینگ در شتابدهی

عنصر کلیدی و مشخصه­ی متمایزکننده­ی شتابدهنده­ها، موضوع منتورینگ است. منتورها، کارشناسانی هستند که در زمینه­ی کاری خود بسیار با تجربه و خبره بوده و به استارتاپ­های فعال در برنامه­ی شتابدهی، مشاوره و راهنمایی ارائه می­دهند.

برای منتورینگ موفق استارتاپ­ها، ایجاد یک شبکه بزرگ و متنوع از مربیان ضروری به نظر می­رسد. پل گراهام در این باره می­گوید:
«استارتاپ­های مختلف به چیزهای بسیار متفاوتی نیاز دارند، در نتیجه هر استارتاپ به افرادی نیاز دارد که با استفاده از امکانات و ارتباطات خود، این نیازها را حتی بیش از حد لازم تامین کنند و این افراد همان شتابدهنده­ها هستند.»

یکی از مهم­ترین کارکردهای شتابدهنده همین است: ایجاد یک شبکه منتور-منتی و مدیریت تعامل بین مربیان و تیم­های استارتاپی.

وقتی شتابدهنده‌ها تعاملات مربی و تیم استارتاپی را مدیریت می‌کنند، هزینه­های هماهنگی را برای استارتاپ­ها کاهش داده و برای مثال با ترتیب دادن جلسه­ای برای هشت استارتاپ جهت ملاقات با یک مربی به جای هشت جلسه که هر استارتاپ به صورت جداگانه برگزار کند، کیفیت جلسات را افزایش داده و هزینه­ها را به شدت کاهش می­دهند.

وقتی یک استارتاپ، پا به مسیر پر پیچ و خم کارآفرینی می­گذارد، نیاز دارد که چراغ­هایی در این مسیر، راه را برای او روشن کنند، تابلوی­های جهت­یابی، راه درست حرکت را نشان دهند و مانع از گم کردن مسیر شوند. بسیاری از کارآفرینان موفق اذعان می­کنند که بدون کمک منتورها، امکان رسیدن به این جایگاه فعلی خود را نداشته اند.

کمک گرفتن از منتورها، سبب کاهش ریسک تصمیمات مجموعه شده و سرعت پیشرفت را به طرز خیره­کننده­ای افزایش می­دهد. این یک مزیت فوق العاده پیش روی استارتاپ­ها است که با برقراری یک رابطه صادقانه و مبتنی بر اعتماد بین منتور و منتی شکل می­گیرد.

برنامه جامع شتابدهی در شتابدهنده­ی هنام با بهره­گیری از برترین منتورهای فعال در صنعت داروسازی، می­تواند به خوبی استارتاپ شما را در راه تجاری­سازی و موفقیت یاری نماید.

این وب‌سایت از کوکی‌ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.