فراخوان

شتابدهنده هنام، به عنوان شتابدهنده تخصصی در حوزه توسعه فرآورده‌های دارویی نوین، با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به دنبال ایجاد فرصت همکاری برای توسعه «فرآورده‌ها دارویی، مکمل، آرایشی و بهداشتی مبتنی بر فناوری‌های نوین بویژه نانوفناوری (خوراکی یا موضعی)» با تیم‌ها، استارتاپ‌ها، پژوهشگران و فناوران فعال در این حوزه است. برگزیدگان نهایی این چالش به منظور توسعه محصول و تجاری‌سازی طرح و نمونه‌های اولیه خود تا مرحله تولید انبوه مورد حمایت شتابدهنده هنام قرار خواهند گرفت و فرصت همکاری در قالب جذب سرمایه جهت تولید، دسترسی و استفاده از زیرساخت آزمایشگاهی، تامین مواد اولیه و تجهیزات احتمالی مورد نیاز جهت تکمیل و بهینه سازی فرایند در مقیاس نیمه صنعتی، انجام مطالعات حیوانی (درصورت نیاز)، انجام آزمون‌ها و تکمیل مراحل پایداری، تهیه و تدوین پرونده دارویی (CTD)، تهیه و آماده سازی زیرساختهای تولید، منتورینگ و مشاوره برای اخذ مجوز، استفاده از شبکه شتابدهنده برای فروش، بازاریابی، برندینگ و صادرات محصول خواهند داشت.
کلیه علاقمندان می‌توانند به طور رایگان در این چالش شرکت کنند و از تسهیلات حمایتی 15 میلیون تومانی شامل کمک‌هزینه نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی در مرحله اول و از جوایز نقدی 35، 25 و 15 میلیون تومانی ویژه برگزیدگان اول تا سوم که موفق به عقد تفاهم با شتابدهنده هنام شوند در مرحله نهایی چالش بهره‌مند شوند.

در این چالش 70 طرح از سوی فناوان ارسال گردید. در این بین 17 طرح جهت ورود به داوری آنلاین انتخاب گردید. بعد از برگزاری جلسات داوری آنلاین در فروردین ماه 99 تعداد 10 طرح جهت ارائه حضوری طرح های خود به مجموعه هنام انتخاب شدند. تا به صورت دقیقتری مورد ارزیابی قرا گیرند. در خرداد 99 این