رویکرد‌های هنام

مجموعه هنام به واسطه شبکه گسترده خانواده خود، و همچنین همکاری با دیگر فعالان زنجیره صنعت دارو، آرایشی و بهداشتی و نهاد‌های حامی همچون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری پردیس، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، ستاد زیست فناوری، مجموعه ای شناخته شده را ایجاد کرده است..

به ما بپیوندید

مزیت‌ها

مزیت‌هایی که با در کنار هنام بودن به دست می‌آورید

شبکه ای از زیرساخت ها و خدمات

مجموعه هنام طیف کاملی از خدمات را برای رشد و توسعه محصولات و شرکت ها در حوزه فرآورده‌های نوین دارویی ارائه می دهد. هنام همچنین امکانات و تجهیزاتی ارزشمندی را در محیط و فضایی منحصربفرد در اختیار گروه‌ها و شرکت ها می گذارد که از لحاظ بهینه کردن فرایند های توسعه محصول و تجاری‌سازی مزایای قابل توجهی دارد.

مکانی برای نوآوری

مجموعه هنام محل تلاقی پژوهش و تجاری‌سازی است؛ مکانی که در آن فناوری و نوآوری درآمیخته و نتیجه آن تقویت حوزه سلامت و تکنولوژی های نوآورانه ای (محصولات با فناوری‌بالا است) است که برای نیازهای مشخص خلق می شوند و در عین حال کسب و کارهایی رقابتی در سطح بین المللی توسعه می یابند.

اکوسیستمی شناخته شده

مجموعه هنام به واسطه شبکه گسترده خانواده خود، و همچنین همکاری با دیگر فعالان زنجیره صنعت دارو، آرایشی و بهداشتی و نهاد‌های حامی همچون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری پردیس، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، ستاد زیست فناوری، مجموعه ای شناخته شده را ایجاد کرده است.

توسعه محصول

مجموعه هنام سه دسته‌بندی کلی برای محصول‌های پیشنهادی بخش پذیرش متصور است.

محصولاتی که گام‌های تولید، فروش، توسعه بازار و صادرات را پیش‌رو دارند

محصولاتی که نیاز به اثبات مفهوم و ارزیابی کارایی دارند.

محصولاتی که نیاز به بهینه‌سازی و مشخصه‌یابی دارند.

مسیر توسعه محصول

در طی این مسیر مجموعه هنام به کمک شبکه مشاوران و متخصصین زنجیره داروسازی فرایند توسعه محصول را تسهیل و تسریع می‌کند. همچنین مجموعه هنام فضای آزمایشگاهی را برای انجام فرایند ارزیابی و بهینه‌سازی محصول تجهیز و مهیا کرده است تا در کنار خطوط تولید (pilot line) تخصصی فرآورده‌های نوین دارویی، مسیر ایده تا اخذ مجوزهای لازم، تولید انبوه و فروش محصول را پوشش دهد.

اهداف

اهدافی که هنام در راستای فعالیت‌های خود تعیین کرده است.

ساخت داروهای نوآورانه

با وجود ظرفیت بالای نیروی انسانی متخصص و مستعد در بخش دارویی کشور و توانمندی‌های بالقوه آن‌ها، تشکیل چنین مجموعه‌ای از زیرساخت‌ها می‌تواند منجر به تسهیل و تسریع ساخت فرآورده‌های نوین و با کیفیت دارویی در داخل کشور شود.

اشتغالزایی

از دیگر اهداف مجموعه هنام در حمایت از کسب و کارهای دارویی، فراهم آوردن زمینه‌ای جهت ایجاد فرصت‌های شغلی تخصصی برای پژوهشگران و متخصصان مستعد است که با ایجاد جریان شکل‌گیری شرکت‌های نوآور در حوزه دارویی محقق خواهد شد.

افزایش پتانسیل صادراتی

خلق و رشد شرکت‌های دارویی نوآور منجر به افزایش قابل توجه پتانسیل صادراتی دارویی کشور می‎شود. ارتقا توانمندی شرکت‌های نوآور و افزایش ظرفیت تولید و صادرات محصولات ارزشمند دارویی می‌تواند ارزآوری بسیار چشمگیری برای کشور داشته باشد

رسالت اجتماعی

ساخت فرآورده‌های نوین دارویی با کیفیت می‌تواند برای تعداد زیادی از بیماران مراقبت‌های درمانی بهتر و کارآمدتری را به همراه داشته و منجر به کاهش هزینه‌های درمانی آن‌ها شود. این مهم باعث افزایش دسترسی عموم بیماران به داروهای نوین شده و سهم بسزایی در ارتقا شاخص‌های کیفی درمان در کشور خواهد داشت.

شرکت‌های پذیرش شده تاکنون

امروزه نوآوری، از مهم‌ترین عوامل رشد اقتصادی به‌شمار می‌رود. نوآوری به فضای اجتماعی به عنوان پشتیبان کارآفرینی نیاز دارد. غالباً نوآوری‌های اجتماعی و نوآوری‌های تجاری موجد یکدیگر هستند.

درخواست پذیرش

وندا فارمد

سانا فارمد

آروان

روناس

بینا فارمد

پرهام فارمد

مجموعه هنام

مجموعه هنام با توسعه محصولات دارویی، مراقبت از پوست و مکمل‌های غذایی و دارویی سعی دارد تا علاوه بر خلق ارزش افزوده فناورانه، راه‌حل‌هایی مناسب برای ارتقا کمیت و کیفیت مسیر ایده تا بازار محققان و متخصصان ارائه دهد.

work-image
work-image
work-image
work-image
work-image
work-image

حامیان ما

سازمان‌ها و نهادهایی که هنام را در مسیر تحقق اهداف حمایت می‌کنند.

اخبار رویدادها

آخرین اخبار رویداد‌های هنام را مشاهده کنید.